• Kijkavond bezoeken

    Oud Goud

    v.a. € 2.495,00

    Omschrijving

    Oud Goud boeken voor een avond vol dansbare hits

    Ben je op zoek naar een band die ieder feest direct op gang brengt? Oud Goud is dé verzoekjes band die van elk evenement een groot feest maakt. Met hun energieke optreden en enorme repertoire spelen zij precies de muziek waar het publiek zin in heeft. Van klassiekers uit de jaren ’70 en ’80 tot hits uit de jaren ’90, 00’s en de nieuwste nummers van nu. Bij Oud Goud kan alles voorbij komen!

    Het unieke concept van deze band is simpel en ontzettend leuk: gasten kunnen hun favoriete nummers aanvragen door een verzoekje te schrijven op een Oud Goud-bierviltje. De band speelt het nummer vervolgens live, of een verrassende variant die er dicht bij in de buurt komt. Hierdoor ontstaat een interactieve show waarbij het publiek zelf onderdeel wordt van het feest.

    Verzoekjes band met energie en interactie

    Wat Oud Goud zo bijzonder maakt, is de flexibiliteit van de band. Geen standaard set list, maar een optreden dat volledig wordt afgestemd op het publiek en de sfeer van het moment. Hierdoor is elk optreden anders en blijft de energie gedurende de hele avond hoog.

    De band was lange tijd vooral populair op kleinere feesten en borrels, maar inmiddels zijn ze ook perfect inzetbaar voor grotere evenementen en feesttenten. Met hun aanstekelijke enthousiasme en brede muziekkennis weten zij iedere zaal of tent binnen no-time in beweging te krijgen.

    Oud Goud voor feesttenten, festivals en evenementen

    De kracht van Oud Goud zit in hun compacte maar krachtige bezetting. Het trio bestaat uit drums, gitaar en piano, wat zorgt voor een volle en dynamische live sound. Bovendien zingen alle drie de muzikanten, waardoor er veel variatie in de show zit.

    Met hun jarenlange ervaring en enorme repertoirekennis spelen Pim, Menno en Robin moeiteloos in op het publiek. Of het nu gaat om een dorpsfeest, bedrijfsfeest, festival of feesttent; Oud Goud weet precies hoe ze er een avond van maken die niemand snel vergeet.

    Oud Goud boeken via Swinging.nl

    Wil je een feest waarbij de dansvloer geen moment leeg staat? Boek dan Oud Goud via Swinging.nl en geniet van een interactieve verzoekjes band die jouw evenement verandert in een avond vol muziek, energie en gezelligheid.

    Foto's & Video's

    Meer videos:

    Repertoire

    Repertoire van Oud Goud

    Het repertoire van Oud Goud is enorm breed en draait volledig om herkenbare hits waar iedereen blij van wordt. Van klassiekers uit de jaren ’70 en ’80 tot guiltypleasures uit de jaren ’90 en 00’s en zelfs de hits van vandaag. Denk aan dansbare meezingers en feestnummers die iedereen kent.

    Wat Oud Goud écht uniek maakt, is dat het publiek de muziek bepaalt. Gasten kunnen hun favoriete nummers aanvragen via de bekende Oud Goud-bierviltjes. De band speelt het nummer vervolgens live of kiest een nummer dat perfect in dezelfde sfeer past. Hierdoor ontstaat een interactieve show waarbij het publiek direct betrokken wordt bij het optreden.

    Dankzij hun enorme repertoirekennis en improvisatievermogen weten de muzikanten altijd in te spelen op de energie van het moment. Hierdoor ontstaat een dynamisch optreden waarbij elke set anders is en de dansvloer continu gevuld blijft.

    Prijsinformatie

    Wat kost Oud Goud?

    De prijzen zijn op basis van jouw wensen. De volgende elementen hebben invloed op de prijs:

    • De feestdatum (valt het in het hoog/ laagseizoen)
    • De locatie (hoe ver is het voor de artiest)
    • Zijn er obstakels op de locatie (denk aan trappen, grind, gras, eerder opbouwen etc)
    • Is het feest in het weekend of door de weeks
    • Hoe lang het feest duurt
    • Hoeveel personen er in totaal komen

    Neem vrijblijvend contact op en we maken een offerte op basis van jouw wensen!

    De kleine lettertjes: de prijzen zijn altijd exclusief btw.

    Veelgestelde vragen
    Hebben de artiesten bepaalde kleedruimte- of maaltijdvereisten?
    Heeft een band een podium nodig?
    Heeft onze geboekte band alle benodigde techniek?
    Hoe lang duurt een soundcheck?
    Hoe lang is een optie geldig?
    Hoe werkt het boekingsproces?
    Hoeveel ruimte hebben bands nodig om op te treden?
    Hoeveel stopcontacten zijn er nodig voor de DJ of band?
    Ik heb een band geboekt maar onze locatie kan niet voldoen aan de rider.
    Reviews

    Voor deze artiest zijn op dit moment geen reviews beschikbaar.

  • Bereken je all-in prijs 🎉
    • Altijd spelen garantie
    • 25 jaar ervaring
    • Persoonlijk hulp bij regelwerk
    • 100% ontzorging
  • We spelen altijd
  • 'Keurmerk Trouwen'
  • Persoonlijk advies
  • Diverse kijkavonden
  • Gemiddeld beoordeeld met een 9.5
  • Grootste van NL
Kiyoh bar | Swinging
Reviews

Swinging.nl wordt beoordeeld met een 9.5 uit 10 op basis van 601 beoordelingen.

Denız
Poortugaal

Swinging nl is a professional company and dj Barry is an Amazon artist We are so satisfied all the process which started with booking...

10 / 10

Willem Bekooy
Leiden

Door afzeggen oorspronkelijke (onafhankelijke) DJ in aller ijl nog op zoek gegaan naar een vervanging. Gelukkig had Swinging nog een DJ op...

10 / 10

Milène du Burck
Wassenaar

Voor mijn opdrachtgevers werk ik vaak samen met Swining.nl. Ze zijn pro-actief, servicegericht, mee-denkend, snel in de communicatie en...

10 / 10

Quinten
Nijmegen

Wij hebben de band the gentlemen via swinging geboekt. Er werd goed meegedacht in de opties en wat wel of niet handig was. Geen kritiek op...

10 / 10

Sharon
Amsterdam

Wij hadden contact opgenomen met Swinging en voor zanger Luke gevraagd nadat wij hem hadden gezien bij de Waldorf Astoria. Service was...

10 / 10

Anja
Hoofddorp

Vanaf het eerste contact tot het contact erna zeer prettig. De communicatie is open en transparant. Zo ook het contact met DJ Jeroen is als...

10 / 10

Iris
Chaam

Hele fijne communicatie, vriendelijk, professioneel, eerlijk, duidelijk. Een topavond met de band gehad. Alles super geregeld, geluid,...

10 / 10

Jeroen
Breda

Makkelijk in communicatie, fijne samenwerking en een zeer positieve ervaring met de muziekanten. Pianist Born en zangeres Louise hebben een...

10 / 10

Fabiënne
Spijkenisse

Wij hadden via Swinging DJ Nik geboekt voor onze bruiloft en daar zijn we zeer tevreden over. Gezellig en goede communicatie en hij voldeed...

9 / 10

Mirjam Coot
Maasland

Super snel contact gekregen en werden ook goed geholpen. We kregen advies naar wat onze wensen waren. Eergisteren ons feest gevierd met...

10 / 10